Červenec 2013

Vůně 1D-Our moment

30. července 2013 v 18:03 | Nendy |  Píšu na téma týdne-Nandy
Ano,nová vůně One Direction se bude prodávat i v česku a sousedních zemích ještě tento rok!!!A je samozdřejmě normální žesi na druhém obrázku stříkl Harry voňavku do oka,ano,úpně normální Usmívající se.+Vůně se bude jmenovat: Our moment a budou mít i svou vlastní kosmetiku která se bude jmenovat:Little things(to všechno musím míííít Mlčící.Nendy...).

Wishlist outfitů

25. července 2013 v 18:46 | Valentines |  Móda e.t.c.

Rozhodla jsem se, udělat wishlist outfitů, jejíž prvky bych chtěla mít ve skříni až shubnu. Snad si je dokážu sehnat do tý doby než ve svých starých letech zemřu :-D Je to část jedna, takže bude několik částí. První část bude s šortky a nějakým topem. Potom budu přidávat i boty a takový blbosti, které bych chtěla mít v šatníku. Klikněte na celý článek :-)


1. Že ty první šortky vypadají jako sukně? Taky jsem si to myslela. Líbí se mi i ten top/ta blůzka, límeček je krásný a ještě k tomu s čípky, i když si myslím, že je to nevýhoda, protože by se mohl poškrábat krk. Když se to spojí dohromady, vypadá to úžasně, hlavně když se blůzka zastrčí do šortek a guma v šortkách automaticky zúží pas. Takové oblečení se hodí postavám přesípacích hodin.

2. Lehký sportovní typ šortek. Takové doma nemám. Hodily by se mi na běh. Boty k tomu už mám, takže už jenom tričko a takové šortky a bude to super. Volné tričko taky nemám (teď mi dochází, že doma nemám asi žádné oblečení :-D), jenom na takový typ trička mít břicho :-(

3. Že jste taky viděli takový typ šortek i u Eriky Mohn Kvam? Nebýt Americké vlajky jako kapsy, tak jsou šotrky perfektní :3

Včerejší západ slunce - fotky

4. července 2013 v 14:09 | Valentines |  Fotky

Nazdárek! Asi ne všichni víte, že byl včera v Bělorusku den nezávislosti, takže vám z tohoto dne přináším fotky, no teda spíš ne ze dne, ale ze západu slunce :) Promiňte za špatnou kvalitu fotek, fotila jsem mobilem, můžete to brát jako deníček, protože k tomu ještě něco dopíšu ;)